Alle producten
-
Het Metaal van aluminiumbladen
-
de rol van het aluminiumblad
-
Aluminium om Pijp
-
Aluminium Ronde bar
-
Koolstofstaalblad
-
Aluminium Vierkante Buis
-
Dunne Aluminiumstroken
-
rond aluminiumblad
-
De Buis van de aluminiumrol
-
De Draad van het aluminiumlassen
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Slijtvaste stalen plaat
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
De Bladen van de metaalscheerbeurt
zoekwoorden [ aluminum sheets metal ] bij elkaar passen 86 producten.
6181A 6005A 6022 Opgepoetste het Metaal Automobiele Spiegel van 6011 Aluminiumbladen
| Productnaam: | 6018A aluminiumblad |
|---|---|
| Rang: | 6018A |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte In reliëf gemaakte Haarscheurtje Opgepoetste vlakte |
5182 o-Comités van het het Metaal de Geruite In reliëf gemaakte Aluminium van Aluminiumbladen
| Productnaam: | 5182 o-Aluminiumblad |
|---|---|
| Rang: | 5182 O |
| Oppervlaktebehandeling: | Opgepoetst |
1060 H24-het Metaalbroodje 3003 H14 H22 van het Aluminiumblad voor Bouw
| Legering: | 1000 Reeksen |
|---|---|
| Bui: | H22 H24 H26 H28 H112 |
| Toepassing: | Bouw het Dakwerkplafond van de de Bouwdecoratie |
Van het het Bladmetaal van het 1000 Reeksen de Poeder Met een laag bedekte Aluminium Rol ISO9001 RoHS
| Legering: | 1000 Reeksen |
|---|---|
| Bui: | O, H12 H14 H16 H18 H19 H22 H24 H26 H28 H112 |
| Dikte: | 0.1mm6.5mm |
Het Metaalfabrikant 1050/1060/1100/3003/5083/5052/6061/6063/7075 van het aluminiumblad Vlek
| Productnaam: | Aluminiumbladen |
|---|---|
| Rang: | 1050/1060/1100/3003/5083/6061 |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte In reliëf gemaakte Haarscheurtje Opgepoetste vlakte |
1060 aangepaste aluminiumplaten metalen spiegelbehandeling 500 mm
| Oppervlaktebehandeling: | In reliëf gemaakt, eindigt de Molen, andere, molenpoetsmiddel |
|---|---|
| Lengte: | 50016000mm |
| Oppervlakte: | molen, in reliëf gemaakt, gipspleister, diamant, enz. |
3003 o-de Bladenmetaal 1002600mm van het Buialuminium Geanodiseerde Oppervlakte voor Industrie
| Kleur: | Gouden, Zwart zilver, Enz. |
|---|---|
| Toepassing: | Industrie, Decoratie, Vliegtuigconstructies, Ruimtevaart, Bouw |
| Type: | Plaat, plaat, plaat/plaat/paneel |
112m Lengte 3mm Metaal van Aluminiumbladen 6016 T4-Heldere Molen
| Productnaam: | 6016 T4-Aluminiumblad |
|---|---|
| Rang: | 6016 T4 |
| Oppervlaktebehandeling: | Geëindigd |
3003 3004 3105 Bladenmetaal van de Aluminiumspiegel 0,05 - 200mm Plaatcomité
| Kleur: | Gouden, Zwart zilver, Enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0.3430mm; 0.2200mm; |
| Type: | Plaat, plaat, plaat/plaat/paneel |
Het Aluminiumblad 1000 Reeks 1mm 3mm 5mm van het 1100 Legeringsmetaal
| Productnaam: | 1100 Aluminiumblad |
|---|---|
| Legering of niet: | Is Legering |
| Dikte: | 0.25430mm |

