Alle producten
-
Het Metaal van aluminiumbladen
-
de rol van het aluminiumblad
-
Aluminium om Pijp
-
Aluminium Ronde bar
-
Koolstofstaalblad
-
Aluminium Vierkante Buis
-
Dunne Aluminiumstroken
-
rond aluminiumblad
-
De Buis van de aluminiumrol
-
De Draad van het aluminiumlassen
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Slijtvaste stalen plaat
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
De Bladen van de metaalscheerbeurt
zoekwoorden [ aluminum sheets metal ] bij elkaar passen 86 producten.
2024 T3-Metaal van Aluminiumbladen 4ft X 8ft Opgepoetste Vlakte
| Productnaam: | ASTM-Aluminiumbladen |
|---|---|
| Rang: | De plaat van het 5000 Reeksenaluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte In reliëf gemaakte Haarscheurtje Opgepoetste vlakte |
Het aangepaste Metaal van Aluminiumbladen Al Sputtering Target 0.2mm 7075
| productnaam: | Golfaluminiumbladen |
|---|---|
| Breedte: | Klantenvereiste 10mm~2500mm 1200mm 500mm2800mm 6002000mm |
| Rang: | 7075 |
Hairline het Metaalblok 6061 6063 7050 7075 T6 200mm van Aluminiumbladen
| Productnaam: | 1060 Aluminiumbladen |
|---|---|
| Rang: | 1060 |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte In reliëf gemaakte Haarscheurtje Opgepoetste vlakte |
1100 het Metaal In reliëf gemaakte Platen H18 Volledige hard 3003 H24 van Aluminiumbladen
| Productnaam: | 0.15mm Aluminiumbladen |
|---|---|
| Rang: | De plaat van het 6000 Reeksenaluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte In reliëf gemaakte Haarscheurtje Opgepoetste vlakte |
Multifunctioneel Metaal van Aluminiumbladen 1060 5052 6061 7075 voor Vliegtuigen 0.3430mm 0.2200mm
| Norm: | EN, ASTM, JIS, ASTM/ DIN/ GB/ SUS, ASTM AISI JIS DIN GB |
|---|---|
| Oppervlakte: | molen, in reliëf gemaakt, gipspleister, diamant, enz. |
| Breedte: | 1002600mm |
6061 van het Aluminiumbladen van T6 80mm het het Metaalpoeder bedekte 6000 Reeksenlegering met een laag
| Productnaam: | Met een laag bedekte het Aluminiumbladen van de aluminiumlegering |
|---|---|
| Rang: | 6061 |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte In reliëf gemaakte Haarscheurtje Opgepoetste vlakte |
Het geanodiseerde H112-Metaal van Aluminiumbladen 5A06 voor Drukvat
| Productnaam: | De Bladen van het Drukvataluminium |
|---|---|
| Rang: | 5A06 |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte In reliëf gemaakte Haarscheurtje Opgepoetste vlakte |
Gerold Uitgedreven 1060 het Metaalbroodjes ISO9001 RoHS van het Aluminiumblad
| Legering: | 1060 |
|---|---|
| Bui: | AL Coil-Aluminiumrol 1060 Hoog het Bladbroodje van het Netheidsaluminium met Uitstekende Corrosiewee |
| Dikte: | 0.1mm6.5mm |
5 van het de Bladenmetaal van het reeks 5a06-o Aluminium van het de Sterktealuminium de Legeringsplaat Met grote trekspanning
| Productnaam: | Bladen de met grote trekspanning van het Sterktealuminium |
|---|---|
| Rang: | 5A06 |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte In reliëf gemaakte Haarscheurtje Opgepoetste vlakte |
5083 Marine Aluminum Sheets Metal 5052 5054 5086 5754 Dikke Aluminiumplaat
| Productnaam: | Aluminiumbladen 5083 |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte In reliëf gemaakte Haarscheurtje Opgepoetste vlakte |
| Breedte: | Klantenvereiste 10mm~2500mm 1200mm 500mm2800mm 6002000mm |

