Alle producten
-
Het Metaal van aluminiumbladen
-
de rol van het aluminiumblad
-
Aluminium om Pijp
-
Aluminium Ronde bar
-
Koolstofstaalblad
-
Aluminium Vierkante Buis
-
Dunne Aluminiumstroken
-
rond aluminiumblad
-
De Buis van de aluminiumrol
-
De Draad van het aluminiumlassen
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Slijtvaste stalen plaat
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
De Bladen van de metaalscheerbeurt
zoekwoorden [ aluminum sheets metal ] bij elkaar passen 86 producten.
Het in reliëf gemaakte van de het Aluminiumrol van het Bladbroodje de Legeringsmetaal paste 1000 - 2000mm aan
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt, In reliëf gemaakt, Geanodiseerd |
| Breedte: | 10002000mm |
ASTM aluminium metalen platen gespecialiseerd in bouwen met een dikte van 0,5 mm
| Behandeling: | De molen eindigt, Geanodiseerd, Geborsteld, Enz. |
|---|---|
| Gebruik: | Decoratie, Bouw, Industrie, Enz. |
| Lengte: | 50016000mm |
5A06 H112 aluminiumplaatplaten ASTM / DIN / GB / SUS gebruikt voor lichte industrie
| Dikte: | 0,05-200 mm |
|---|---|
| Norm: | EN, ASTM, JIS, ASTM/ DIN/ GB/ SUS, ASTM AISI JIS DIN GB |
| Legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 6061, enz. |
De Rol van het het Aluminiumblad van ASTM AISI 5052 maakte 3mm2600mm Breedte in reliëf
| Legering: | 5052 |
|---|---|
| Bui: | AL Coil-Aluminiumrol 1060 Hoog het Bladbroodje van het Netheidsaluminium met Uitstekende Corrosiewee |
| Dikte: | 0.1mm6.5mm |
De medio Harde Molen beëindigt Aluminiumrol 1050 1100 3003 Koudgewalste 5052
| Legering: | 6000 Reeksen |
|---|---|
| Bui: | AL Coil-Aluminiumrol 1060 Hoog het Bladbroodje van het Netheidsaluminium met Uitstekende Corrosiewee |
| Dikte: | 0.1mm6.5mm |
De thermisch behandelde 6000 Breedte van het de Rolbroodje H12 H14 H16 3mm2600mm van het Reeksaluminium
| Legering: | 6000 Reeksen |
|---|---|
| Bui: | AL Coil-Aluminiumrol 1060 Hoog het Bladbroodje van het Netheidsaluminium met Uitstekende Corrosiewee |
| Dikte: | 0.1mm6.5mm |
De Rolbroodje 0.1mm6.5mm van 6000 Reeksenal coil heat treatment aluminum Dikte
| Legering: | 6000 Reeksen |
|---|---|
| Bui: | AL Coil-Aluminiumrol 1060 Hoog het Bladbroodje van het Netheidsaluminium met Uitstekende Corrosiewee |
| Dikte: | 0.1mm6.5mm |
Aluminiumbladen 5083 het Aluminiumblad 3 4 Aluminiumplaat 0.1mm260mm van H116 ASTM B209 4x6
| Productnaam: | ASTM-Aluminiumbladen |
|---|---|
| Rang: | De plaat van het 5000 Reeksenaluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte In reliëf gemaakte Haarscheurtje Opgepoetste vlakte |
0.3mm 0.4mm beëindigt de 0.5mm Dikke de Rolmolen van het Aluminiumblad 1100 3003 3004 3105
| Legering: | 6000 Reeksen |
|---|---|
| Bui: | AL Coil-Aluminiumrol 1060 Hoog het Bladbroodje van het Netheidsaluminium met Uitstekende Corrosiewee |
| Dikte: | 0.1mm6.5mm |
3000 Reeksen 3003 In reliëf gemaakte het Aluminiumrol van H6 Gipspleister voor Dak de Bouwdecoratie
| Legering: | 6000 Reeksen |
|---|---|
| Bui: | AL Coil-Aluminiumrol 1060 Hoog het Bladbroodje van het Netheidsaluminium met Uitstekende Corrosiewee |
| Dikte: | 0.1mm6.5mm |

