Alle producten
-
Het Metaal van aluminiumbladen
-
de rol van het aluminiumblad
-
Aluminium om Pijp
-
Aluminium Ronde bar
-
Koolstofstaalblad
-
Aluminium Vierkante Buis
-
Dunne Aluminiumstroken
-
rond aluminiumblad
-
De Buis van de aluminiumrol
-
De Draad van het aluminiumlassen
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Slijtvaste stalen plaat
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
De Bladen van de metaalscheerbeurt
zoekwoorden [ aluminum sheets metal ] bij elkaar passen 86 producten.
Met een laag bedekt Hairline Duidelijk Aluminiumblad 6111 1mm het Metaal van het Legeringsblad
| Productnaam: | 6111 aluminiumblad |
|---|---|
| Rang: | 6111 |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte In reliëf gemaakte Haarscheurtje Opgepoetste vlakte |
99.5% het Bladbroodje 1050 van het zuiverheidsaluminium de Geanodiseerde Rol van de Aluminiumlegering
| Legering: | 1050 |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm6.5mm |
| Toepassing: | Bouw het Dakwerkplafond van de de Bouwdecoratie |
Opgepoetst 7050 de Plaatmetaal 3mm 5mm Aangepaste 10mm van het Aluminiumblad
| Rang: | 7000 Reeksen |
|---|---|
| Legering of niet: | Is Legering |
| Dikte: | 0.30mm~500mm |
De spiegel poetste 3003 de Plaatmetaal op van het Aluminiumblad 0,1 - 3mm Dikte
| Rang: | 3000 Reeksen |
|---|---|
| Dikte: | 0.10mm~500mm |
| Kleur: | Zilverachtig, Witte Kleur/zilver, |
De kleur bedekte 3104 5182 het Broodje van het het Aluminiumblad van Al Coil ASTM 0.26mm met een laag
| Legering: | 3104 5182 |
|---|---|
| Type: | Van de de Rolplaat van het rolbroodje van de het Broodjesrol van het de Plaatbroodje van het het Bla |
| Technologie: | Gerold en uitgedreven |
5000-serie EN-platen van aluminium metalen platen 0,1-5 mm lengte 500-16000 mm
| Type: | Plaat, plaat, plaat/plaat/paneel |
|---|---|
| Deklaag: | PVDF, PE, geanodiseerd, enz. |
| Gebruik: | Decoratie, Bouw, Industrie, Enz. |
Het Metaalplaten van de AnodizedAluminumlegering voor Industriële 0.3430mm 0.2200mm
| Kleur: | Gouden, Zwart zilver, Enz. |
|---|---|
| Dikte: | 0,05-200 mm |
| Gebruik: | Decoratie, Bouw, Industrie, Enz. |
5083 o-van de Legeringsbladen van het Buialuminium beëindigt de Metaalmolen Breedte 1002600mm
| Oppervlaktebehandeling: | In reliëf gemaakt, eindigt de Molen, andere, molenpoetsmiddel |
|---|---|
| Toepassing: | Industrie, Decoratie, Vliegtuigconstructies, Ruimtevaart, Bouw |
| Behandeling: | De molen eindigt, Geanodiseerd, Geborsteld, Enz. |
De geborstelde Platen van de Aluminiumlegering 0.3430mm Dikte 0.2200mm In reliëf gemaakte Oppervlaktebehandeling
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Oppervlakte: | molen, in reliëf gemaakt, gipspleister, diamant, enz. |
| Legering: | 1050, 1060, 1070, 1100, 3003, 3004, 3105, 5052, 5083, 6061, enz. |
De vliegtuigen sorteren 7075 het Blad van de Aluminiumplaat oppoetsten 0.2mm200mm Dikte
| Productnaam: | 7075 Aluminiumbladen |
|---|---|
| Rang: | 7075 |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte In reliëf gemaakte Haarscheurtje Opgepoetste vlakte |

