Alle producten
-
Het Metaal van aluminiumbladen
-
de rol van het aluminiumblad
-
Aluminium om Pijp
-
Aluminium Ronde bar
-
Koolstofstaalblad
-
Aluminium Vierkante Buis
-
Dunne Aluminiumstroken
-
rond aluminiumblad
-
De Buis van de aluminiumrol
-
De Draad van het aluminiumlassen
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Slijtvaste stalen plaat
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
De Bladen van de metaalscheerbeurt
zoekwoorden [ aluminum sheets metal ] bij elkaar passen 86 producten.
6000 de Rol van het Reekst651 AL Coil Heat Treatment Rolled Aluminium
| Legering: | 6000 Reeksen |
|---|---|
| Bui: | 1060 Hoog het Bladbroodje van het Netheidsaluminium |
| Dikte: | 0.1mm6.5mm |
Duidelijk Hairline Aluminiumcomité Blad 98.9% Al Plate 6063 T6
| Productnaam: | 98.9% aluminiumbladen |
|---|---|
| Rang: | 6063 T6 |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte In reliëf gemaakte Haarscheurtje Opgepoetste vlakte |
Professionele leverancier 7075 T651 Golf van het het aluminiumdakwerk van het aluminiumblad het bladprijzen
| Productnaam: | Golfaluminiumbladen |
|---|---|
| Rang: | 7075 |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte In reliëf gemaakte Haarscheurtje Opgepoetste vlakte |
T351-T851 het Bladrol 3105 van het vliegtuigenaluminium Molen 5052 6061 eindigt
| Legering: | 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 |
|---|---|
| Toepassing: | Bouw het Dakwerkplafond van de de Bouwdecoratie |
| Type: | Van de de Rolplaat van het rolbroodje van de het Broodjesrol van het de Plaatbroodje van het het Bla |
3003 1100 de Rol AL Coil GB astm-B209 van het 1060 Aluminiumblad
| Legering: | 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 |
|---|---|
| Toepassing: | Bouw het Dakwerkplafond van de de Bouwdecoratie |
| Type: | Van de de Rolplaat van het rolbroodje van de het Broodjesrol van het de Plaatbroodje van het het Bla |
JIS-Koolstof die Staalplaat van de Randbehandeling 0.5mm - 100mm scheuren
| certificaat: | ISO, ABS, Ce, Enz. |
|---|---|
| Pakket: | Standaard de Uitvoerpakket |
| Rang: | Q235, Q345, SS400, A36, AH36, AH32etc. |
5052 de geanodiseerde Molen van de Aluminiumrol beëindigt het Blad van het Aluminiumbroodje
| Legering: | 5052 |
|---|---|
| Bui: | AL Coil-Aluminiumrol 1060 Hoog het Bladbroodje van het Netheidsaluminium met Uitstekende Corrosiewee |
| Dikte: | 0.1mm6.5mm |
Verhard Rol 5052 van de Aluminiumlegering Hoge de Moeheidssterkte van ASTM AISI
| Legering: | 5052 |
|---|---|
| Bui: | AL Coil-Aluminiumrol 1060 Hoog het Bladbroodje van het Netheidsaluminium met Uitstekende Corrosiewee |
| Dikte: | 0.1mm6.5mm |
Molen 7075 beëindigt Aluminiumcomité Rolblad Met een laag bedekte Oppervlakte 200mm
| Productnaam: | 7075 de Aluminiummolen beëindigt het Blad van het oppervlaktealuminium |
|---|---|
| Rang: | 7000 Reeksen |
| Dikte: | 0.2200mm |
3000 van de het Bladrol van het Reeksaluminium het Algemene Doelastm B209 Legering 3003 H14
| Productnaam: | AL Coil met corrosieweerstand |
|---|---|
| Legering: | 3003 |
| Toepassing: | Bouw het Dakwerkplafond van de de Bouwdecoratie |

