Alle producten
-
Het Metaal van aluminiumbladen
-
de rol van het aluminiumblad
-
Aluminium om Pijp
-
Aluminium Ronde bar
-
Koolstofstaalblad
-
Aluminium Vierkante Buis
-
Dunne Aluminiumstroken
-
rond aluminiumblad
-
De Buis van de aluminiumrol
-
De Draad van het aluminiumlassen
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Slijtvaste stalen plaat
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
De Bladen van de metaalscheerbeurt
zoekwoorden [ aluminum sheets metal ] bij elkaar passen 86 producten.
Aangepaste Ronde Bar 1060 6mm 8mm van het Uitdrijvingsaluminium
| Productnaam: | 1060 bar van de Aluminiumlegering |
|---|---|
| Rang: | 1000 Reeksen |
| Vorm: | Ronde Vierkant en aangepast |
Bouwconstructiehitte - het verzegelen de Hitte van het Aluminiumfoliebroodje isoleerde 2mm
| Norm: | ASTM AISI JIS DIN GB, DIN, ASTM, SGS, GB/T3880-2006 |
|---|---|
| Rang: | 1000 Reeksen, 5,1000-8000series, 1,3, 8 reeksen |
| Toepassing: | Bouw, Decoratie, Dakwerk, pijp, cookware |
Architecturaal legeringsblad 6063 Aluminiumpaneel 1mm 3mm 5mm 10mm Dikte
| Productnaam: | hoog - het bladmetaal van kwaliteitsaluminium 4 x 8 |
|---|---|
| Rang: | 6000 Reeksen |
| Dikte: | 0.2200mm |
De Bladenprijzen van de fabrieksproductie van het 6061 Geanodiseerde Blad van het Aluminiumdakwerk
| Rang: | 6000 Reeksen |
|---|---|
| Breedte: | 10mm~2500mm, vanaf douane vereisen |
| Dikte: | 0.2200mm |
3003 6061 de Legeringsmolen van het Metaalaluminium beëindigt Rol 0.1mm - 6.5mm Dikte
| MOQ: | 1 ton |
|---|---|
| Lengte: | 10006000mm |
| Spoel OD: | 10002000mm |
0.1 - 3mm Standard 5052 de Plaatmetaal van het Aluminiumspiegel Opgepoetst Blad
| Rang: | 5000 Reeksen |
|---|---|
| Legering of niet: | Is Legering |
| Breedte: | 10mm~2500mm, vanaf douane vereisen |

