Alle producten
-
Het Metaal van aluminiumbladen
-
de rol van het aluminiumblad
-
Aluminium om Pijp
-
Aluminium Ronde bar
-
Koolstofstaalblad
-
Aluminium Vierkante Buis
-
Dunne Aluminiumstroken
-
rond aluminiumblad
-
De Buis van de aluminiumrol
-
De Draad van het aluminiumlassen
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Slijtvaste stalen plaat
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
De Bladen van de metaalscheerbeurt
zoekwoorden [ aluminum sheets metal ] bij elkaar passen 86 producten.
0.15mm tot 250mm het Bladmetaal 6082 5083 5182 5754 van de Aluminiumlegering voor Auto
| Productnaam: | 0.15mm Aluminiumbladen |
|---|---|
| Rang: | De plaat van het 6000 Reeksenaluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte In reliëf gemaakte Haarscheurtje Opgepoetste vlakte |
Thermisch behandeld het Bladbroodje van 6000 Reeksenal coil anodized polished aluminum
| Legering: | 6000 Reeksen |
|---|---|
| Bui: | AL Coil-Aluminiumrol 1060 Hoog het Bladbroodje van het Netheidsaluminium met Uitstekende Corrosiewee |
| Dikte: | 0.1mm6.5mm |
Het Bladplaat van het H32h34 H111 H116 H321 H112 5083 O Aluminium voor de Bootbouw
| Productnaam: | H32 Aluminiumbladen |
|---|---|
| Rang: | De plaat van het 5000 Reeksenaluminium |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte In reliëf gemaakte Haarscheurtje Opgepoetste vlakte |
Het Aluminiumblad 1050 Plaat 5mm 10mm van de handelsverzekering
| Productnaam: | 1050 Aluminiumblad |
|---|---|
| Rang: | 1000 Reeksen |
| Dikte: | 0.3430mm |
5052 6061 het Broodjesrol 0.1mm6.5mm van het Aluminiumblad
| Legering: | 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 |
|---|---|
| Toepassing: | Bouw het Dakwerkplafond van de de Bouwdecoratie |
| Type: | Van de de Rolplaat van het rolbroodje van de het Broodjesrol van het de Plaatbroodje van het het Bla |
1050 1060 1100 Dunne Aluminiumstroken 5052 het 6061 Geanodiseerde Broodje van het Aluminiumblad
| Legering: | 1050 1060 1100 3003 3105 5052 6061 |
|---|---|
| Toepassing: | Bouw het Dakwerkplafond van de de Bouwdecoratie |
| Type: | Van de de Rolplaat van het rolbroodje van de het Broodjesrol van het de Plaatbroodje van het het Bla |
0.3mm - 430mm het Scherpe Metaal van het Aluminiumblad voor Al 2024
| Productnaam: | het aluminiumblad van 2024 |
|---|---|
| Rang: | 2000 reeks |
| Dikte: | 0.3430mm |
1060 AISI het Bladcomité 1mm van het Metaalaluminium 3mm 5mm 10mm Dikte
| Productnaam: | 1060 Aluminiumblad |
|---|---|
| Dikte: | 0.25430mm |
| Toepassing: | Industrie, Decoratie, vliegtuigenstructuren, ruimte, Bouw |
Geanodiseerde het Bladplaat 1060 3003 5052 5083 van het 6063 Metaalaluminium 6061 100mm
| De diktewaaier: | 0.30.40.50.60.811.5100mm |
|---|---|
| De breedte van de waaier: | 500-2200 |
| aanpassing: | Kan volgens klantenvereisten worden aangepast |
De het Aluminiummolen van ASTM 5005 beëindigt het Metaal Zilveren of Aangepaste Kleur 500mm van de Bladplaat
| Rang: | 5000 Reeksen |
|---|---|
| Legering of niet: | Is Legering |
| Dikte: | 0.30mm~500mm |

