Alle producten
-
Het Metaal van aluminiumbladen
-
de rol van het aluminiumblad
-
Aluminium om Pijp
-
Aluminium Ronde bar
-
Koolstofstaalblad
-
Aluminium Vierkante Buis
-
Dunne Aluminiumstroken
-
rond aluminiumblad
-
De Buis van de aluminiumrol
-
De Draad van het aluminiumlassen
-
Aluminiumfoliebroodje
-
Slijtvaste stalen plaat
-
Gegalvaniseerde stalen spoel
-
De Bladen van de metaalscheerbeurt
zoekwoorden [ aluminum sheets metal ] bij elkaar passen 86 producten.
Marine Grade 5000 Reeksen 5083 het Aluminiumplaat van het Aluminiumblad voor Boot het Gebruiken
| Rang: | 5083 |
|---|---|
| Breedte: | 10mm~2500mm, vanaf douane vereisen |
| Toepassing: | Industrie, Decoratie, vliegtuigenstructuren, Bouw |
99% het Bladrol 1100 van het zuiverheidsaluminium de Rol van de Aluminiumstrook
| Legering: | 1100 |
|---|---|
| Oppervlakte: | Het licht is vlak en niveau |
| Type: | Van de de Rolplaat van het rolbroodje van de het Broodjesrol van het de Plaatbroodje van het het Bla |
De Rol van het 1100 Aluminiumblad rolde 2mm 3mm
| Legering: | 1100 |
|---|---|
| Oppervlakte: | Het licht is vlak en niveau |
| Type: | Van de de Rolplaat van het rolbroodje van de het Broodjesrol van het de Plaatbroodje van het het Bla |
3003 Aluminium Spiegel Behandelingsrol ASTM AISI JIS DIN GB ASTM-B209 6.5mm
| Norm: | ASTM AISI JIS DIN GB ASTM-B209 |
|---|---|
| Breedte: | 10002000mm |
| MOQ: | 1 ton |
99% de Strook van het zuiverheidsaluminium rolt 1100
| Legering: | 1100 |
|---|---|
| Oppervlakte: | Het licht is vlak en niveau |
| Type: | Van de de Rolplaat van het rolbroodje van de het Broodjesrol van het de Plaatbroodje van het het Bla |
6000 7000 Reeksen verdunnen het Metaalstrook van het Aluminiumstroken Golfaluminium
| Productnaam: | Het Blad van de aluminiumplaat |
|---|---|
| Rang: | Aluminium 6063 6061 5005 5052 7075 |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekte In reliëf gemaakte Haarscheurtje Opgepoetste vlakte |
Gerolde Uitgedreven 99%-het Broodjesrol 1100 T351-T851 van de Aluminiumstrook
| Legering: | 1100 |
|---|---|
| Type: | Van de de Rolplaat van het rolbroodje van de het Broodjesrol van het de Plaatbroodje van het het Bla |
| Technologie: | Gerold en uitgedreven |
Het gerolde Poeder van het Aluminiumstroken van 99% bedekte 1100 dun Aluminiumrol met een laag
| Legering: | 1100 |
|---|---|
| Type: | Van de de Rolplaat van het rolbroodje van de het Broodjesrol van het de Plaatbroodje van het het Bla |
| Technologie: | Gerold en uitgedreven |
4mm de Legeringsrol van het Diktealuminium Aluminiumrol van H12 3003 3004 3005
| Legering: | 1050 |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm6.5mm |
| Toepassing: | Bouw het Dakwerkplafond van de de Bouwdecoratie |
1000 Reeksen Aluminium om Pijpbuizen 1060 Zilveren Geanodiseerde 250mm
| Productnaam: | aluminium om buis |
|---|---|
| Legering of niet: | Is Legering |
| Norm: | ASTM, GB, JIS, BS, API |

